Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Kolín, Čáslav

Marcella Králová Ubryová
Vytisknout tuto stránku

Tetování vlasů

Stále více mužů a žen trpí vypadáváním vlasů nebo jejich řídnutím. Jednotlivé problémy s růstem vlasů se mimo medicínské postupy řeší i kosmetickými postupy (přidávání umělých pramenů, zapudrovávání speciálními pudry atd...). Nejvhodnějším řešením je speciální proces tetování vlasů. Jedná se o zapracování speciálních pigmentů do pokožky. Je možné vytvořit přirozený vzhled vlasů, který je jen stěží rozpoznatelný od přirozeného růstu vlasů..

CO JE TETOVÁNÍ VLASŮ

Tetování vlasů je moderní tetovací metoda, která umí vyřešit estetické nedostatky při ztrátě vlasů. Technologie tetování Man Hair Solution byla vyvinuta v Německu, speciálně pro vyřešení vzhledu od prořídlých vlasů až po problém úplné ztráty vlasů.
Je vhodná pro ženy i pro muže. Je to dokonalá šetrná metoda, při které se využívají speciální barvy a technika tetování založená na precizním tetování bez rozpíjení.

Chybějící vlasový porost jde zamaskovat tetováním speciálním mikropigmentem.
Mikropigmentace - imitace vlasů na hlavě pomocí estetického tetování. Tato procedura je  alternativním řešením problému plešatosti.
Tetovaná hlava se jeví jako oholená nebo hodně krátce ostřihaná. Účes vypadá velmi přirozeně a stylově. Metoda tetování vlasů je vhodná pro všechny typy. Pomocí ní je možné obnovení přirozené linie vlasů, která se důsledně mísí s vašimi stávajícími vlasy.
Procedura je vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy s řídkými vlasy. Díky této technice je možné dodat hustotu vlasům, vypadají přirozeně a neliší se od skutečných.
Touto metodou lze zamaskovat případné skvrny na pokožce hlavy, jizvy po operaci nebo transplantaci vlasů, popálení a podobně...
Výsledek je vidět okamžitě, vlasy vypadají velmi přirozeně už po první aplikaci, pro optimální výsledek se doporučují další jedno až dvě sezení pro doladění 3D efektu. 

Mikropigmentace vlasů je určena lidem, kteří nemají problém si hlavu holit, resp. udržovat střih vlasů hodně nakrátko, ideálně 1 až 2 mm. Kombinaci odrostlejších vlasů s mikropigmentací nedoporučujeme.

Doporučení před zákrokem:

  • Doporučujeme dva dny před výkonem vlasy sestřihnou na velmi krátký sestřih strojkem, ne žiletkou (netýká se zahuštění vlasů u žen
  • V případě, že jde jen o zahuštění vlasů není nutné vlasy stříhat. Hlavu si umyjte večer před výkonem vlasovým šamponem, nejlépe dětským.
  • Vlasovou pokožku ničím dále neošetřujte. 24h před aplikací nepijte alkohol, od půlnoci nekuřte a nepijte kofeinové nápoje
  • Týden před procedurou se doporučuje vysadit vitamín C a léky na ředění krve (zde je nutná konzultace s vaším lékařem), vysaďte detoxikační kůry.
  • Vaše tělo by mělo být v den výkonem v klidu (bez sportu a pobytu na slunci).
  • Pokožka hlavy nesmí být spálená a vysušená od slunce.
  • Pokud si barvíte vlasy, můžete je obarvit nejpozději 14 dnů před aplikací


Před procedurou je vždy nutná konzultace.

Na proceduru přijďte dobře naladěni a najedeni, můžete si vzít s sebou vlastní hudbu a sluchátka. Sezení trvá řádově několik hodin.