Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Golčův Jeníkov

Marcella Králová
Vytisknout tuto stránku

Prodlužování řas

Certifikát prodlužování řas Marcella Ubryová 1996Prodloužené řasy jsou téměř k nerozeznání od řas přírodních a umožňují Vám veškerý komfort (plavání, sport apod.) spolu se svůdným pohledem.  Nezatěžují přírodní řasy a zajistí Vám úžasný objem. Bližší informace Vám ráda podám osobně.

Prodlužování a zahušťování řas se stalo fenoménem posledních let, ale aplikace semipermanentních řas je daleko starší. První cetrifikát jsem záskala již v roce 1996. V průběhu mé více než dvacetileté praxe se technologie i používané materiály posunuly mílovými kroky dopředu.Stále sleduji nejnovější trendy.

Druhy aplikovaných řas:

 • Syntetické řasy hedvábné
  • Oblíbený druh řas, přídavek hedvábí zajišťuje jejich vysokou kvalitu. Jsou hebké a lehké, působí velmi přirozeně, dají se aplikovat v různých délkách a šířkách.
 • Kašmírové řasy
  • Ultralehké řasy, unikátní zdvojená špička vytváří dokonale bohatý objem bez zatížení Vašich řas, mají speciálně tvarovaný profil, který zajišťuje lepší přrilnutí a dlouhotrvající spoj
 • Objemové řasy 
  • Ultralehké řasy, extra tenké, v objemu 2D- 7D. Objemové řasy se používají nejčastěji v případech kdy jsou přírodní řasy velmi řídké. Díky jejich lehkosti nezatěžují přírodní řasu. Řasy jsou zpracované unikátní technologií. Materiál řas je hypoalergenní s vysokým obsahem hedvábí, které zaručuje pružnost, jemnost a lesk těchto řas.

 

Jak aplikace probíhá?

Technologie lepení "řasa na řasu"
Při této technologii se lepí jednotlivé syntetické řasy na přírodní řasy. Lepeny jsou speciálním lepidlem - adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete beze obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání a saunování. Tento způsob prodlužení žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a pohodlná. Při práci používám různé délky, zakřivení i sílu řas, vše po individuální domluvě s klientkou.

Technologie speciálního objemového lepení
Lepí se zcela odlišným způsobem. Jedná se o typ objemového lepení, které vyžaduje speciální školení. Tato metoda je časově i technicky náročnější, ale odměnou je naprosto přirozený vzhled při bohatém objemu řas.

     Jak dlouho řasy vydrží?

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60 - 90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 6 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný. Ideální je doplnění provést v období mezi 3 - 4 týdny. Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu vypadly a narostly řasy nové.

Průběh aplikace řas?

Aplikace se provádí v leže na lehátku, při které je spodní víčko překryté ochranými polštařky, které zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou zavřené po celou aplikaci. Na přírodní řasy se postupně nalepují jednotlivě umělé řasy. Aplikace není nepříjemná , je bezbolestná a relaxační.

!!! Je žádoucí, aby na aplikaci řas přišla zákaznice nenalíčená !!!

Co dělat když chci, aby řasy vydržely co nejdéle?

     • 48 hodin po aplikaci řas se vyhnout kontaktu s vodou, párou a soláriemMarcella Ubryová Beauty studio - certifikát NANO řasy
     • denně řasy pročesávat speciálním kartáčkem
     • oči a oční okolí odličovat pouze odličovačem na bázi vody nebo gelu (nepoužívat odličovací mléka, dvousložkové odličovače, odličovače na bází olejů a krémů, nesmí obsahovat glykol)
     • mechanicky nedráždit prodloužené řasy - nemnout oči, nespat obličejem v polštáři
     • nepoužívat běžnou řasenku, případně lze zakoupit speciální řasenku na prodloužené řasy


Při dodržení těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoli aktivtám, na které jste zvyklá.