Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Kolín, Čáslav

Marcella Králová Ubryová
Vytisknout tuto stránku

PHYRIS

PHYRIS je špičková kosmetika vyvinutá mezinárodním týmem vědců a předních dermatologů, která stanovila nové standardy ve světě péče o pleť.

Phyris nabízí unikátní koncepci péče, která se skládá ze tří fází:

  • Fáze 1- ČIŠTĚNÍ - optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti
  • Fáze 2 - AKTIVACE SOMI – unikátní srdce od PHYRIS. Aktivuje pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně zlepšuje účinnost následné péče.
  • Fáze 3 - PÉČE - každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti.

Tyto tři kroky péče, které neustále opakujete, vás dovedou k vysněné krásné pleti.

HYDRO ACTIVE
Vyplní, hydratuje pleť a poskytne první pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací.
všechny  produkty mají stejný cíl – okamžité a dlouhodobé zvlhčení pokožky. Čtyři druhy kyseliny hyaluronové doplňují vlastní zásoby vody v pleti. Maximální dávka hydratace pomocí kyseliny hyaluronové.

PERFECT AGE
Exkluzivní Anti-aging řada proti předčasnému stárnutí pokožky. PERFECT AGE je vynikající péče a optimální prevence pokožky pro všechny ženy, které by chtěly dosáhnout nadčasovou krásu pro sebe a svojí pleť. Řada PERFECT AGE od PHYRIS kombinuje nejnovější, vysoce účinné látky, které poskytují účinnou ochranu proti negativním vlivům vnějšího prostředí a podporují pokožku, aby si zachovala původní regenerační funkce. Pro nadčasově krásnou pleť, jemnou jako hedvábí a satén. Zpevnění, omlazení a regenerace s pomocí kmenových buněk z květů jabloní a mandlovníku.