Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Kolín, Čáslav

Marcella Králová Ubryová
Vytisknout tuto stránku

Kosmetika

Provádím kosmetické ošetření pro všechny typy pleti.

Pracuji s certifikovanou profesionální kosmetikou Derma Beauty Stella. Neobsahuje parabeny, sulfáty, parafín, ani umělá barviva. Tato kosmetická značka získala mezinárodní ocenění ECOCERT pro kosmetické produkty, které splňují přísné normy biologicky aktivních látek.

Ošetření s produkty DERMA STELLA zajišťuje viditelné výsledky. V rámci profesionální salonní péče provádím ošetření v několika úrovních, které se liší použitou řadou kosmetiky a různými účinnými látkami.

DERMA OLIVE
Tato profesionální řada ošetření je komplexem z olivového oleje, kyseliny hyaluronové, esenciálních aktivních substancí. Dále obsahuje mandlový olej, vitamíny A, C a E, bambucké máslo, kolagen, elastin, aloe vera, pupečník asijský, ceramidy, allantoin, panthenol a další účinné látky. Poskytuje aktivní anti-aging, rejuvenaci a vyplnění vrásek.

DERMA OLIVE PLUS
Řada Derma Olive, rozšířená o ošetření dekoltu.

DERMA SPECIAL
Patentované produkty YOUTH ACTIVE obsahují klinicky čisté kmenové rostlinné buňky. Princip nanotechnologie buněčné terapie kmenových buňek je kosmetikou budoucnosti. Způsobuje vysoký anti-aging efekt! Regeneruje pleť, chrání buněčnou strukturu pleti. Pravidelným ošetřením je dosahováno výrazné redukce vrásek.

Ošetření ARGILINE obsahuje aktivní látku Argiline, která púsobí na snížení kontrakce mimických vrásek, a tím výrazně omezuje jejich tvorbu. Účinně redukuje již vytvořené vrásky a má výrazný liftingový efekt.

Ošetření DERM TOUCH a ROSE HIP výrazně napravuje problematickou a citlivou pleť.

U všech ošetření DERMA SPECIAL je použita LED světelná terapie. LED světlo je jednou z metod péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace. Mezinárodní lékařská konzilia potvrdila pozitivní vliv různých světelných vlnových délek na stav pokožky. Přístroj využívá tzv, fotodynamické teorie, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu.

Pro maximální účinky je vhodné používat i produkty pro domácí použití.

Žádný z používaných produktů neobsahuje parabeny, parafín ani umělá barviva.