Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Kolín, Čáslav

Marcella Králová Ubryová
Vytisknout tuto stránku

Kosmetika

Provádím kosmetické ošetření pro všechny typy pleti.

DERMA SPECIAL

Pracuji s certifikovanou profesionální kosmetikou Derma Beauty Stella. Neobsahuje parabeny, sulfáty, parafín, ani umělá barviva. Tato kosmetická značka získala mezinárodní ocenění ECOCERT pro kosmetické produkty, které splňují přísné normy biologicky aktivních látek.
Ošetření s produkty DERMA STELLA zajišťuje viditelné výsledky. V rámci profesionální salonní péče provádím ošetření v několika úrovních, které se liší použitou řadou kosmetiky a různými účinnými látkami.
Tato profesionální řada ošetření je komplexem z olivového oleje, kyseliny hyaluronové, esenciálních aktivních substancí. Dále obsahuje mandlový olej, vitamíny A, C a E, bambucké máslo, kolagen, elastin, aloe vera, pupečník asijský, ceramidy, allantoin, panthenol a další účinné látky. Poskytuje aktivní anti-aging, rejuvenaci a vyplnění vrásek.
Patentované produkty obsahují klinicky čisté kmenové rostlinné buňky. Princip nanotechnologie buněčné terapie kmenových buňek je kosmetikou budoucnosti. Způsobuje vysoký anti-aging efekt! Regeneruje pleť, chrání buněčnou strukturu pleti. Pravidelným ošetřením je dosahováno výrazné redukce vrásek.
Látka Argiline púsobí na snížení kontrakce mimických vrásek, a tím výrazně omezuje jejich tvorbu. Účinně redukuje již vytvořené vrásky a má výrazný liftingový efekt.
Ošetření DERMA SPECIAL výrazně napravuje i problematickou a citlivou pleť.

U všech ošetření DERMA SPECIAL je použita LED světelná terapie. LED světlo je jednou z metod péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace. Mezinárodní lékařská konzilia potvrdila pozitivní vliv různých světelných vlnových délek na stav pokožky. Přístroj využívá tzv, fotodynamické teorie, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu.

Žádný z používaných produktů neobsahuje parabeny, parafín ani umělá barviva.

AHA ošetření ovocnými kyselinami

Nejmodernější intenzivní ošetření Dermabeauty s AHA a BHA ovocnými kyselinami přinese klientkám maximální účinky bez zčervenání pleti, bolesti a jakýchkoliv omezení pro klientku. Pleť je ihned po ošetření vypnutá, svěží a vyživená. Jedná se o ošetření bez parabenů, parafínu a chemických složek. Na rozdíl od chemického peelingu se jedná o velmi šetrnou metodu se srovnatelnými výsledky.

AHA a BHA kyseliny napomáhají hluboké exfoliaci pleti. Odstraňují vrásky, rozšířené póry, akné a pigmentace. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť se seborheou. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky.

Při AHA ošetření dochází k odstranění rohové vrstvy a v průběhu ošetření se vytváření nové buňky v dermis. AHA exfoliačním ošetřením zrychlujeme obnovu rohové vrstvy a tím zpomalujeme procesy:

 • stárnutí, díky němuž se objevují vrásky
 • potlačujeme tvorbu pigmentace a jaterních skvrn
 • odstraňujeme jizvy a deforminy pleti
 • vypínáme pleť a sjednodujeme barvu pleti

Ošetření lze provádět jednorázově nebo v intenzivních kúrách.

AHA COMPLEX poskytuje:

 • redukci a korekci vrásek
 • zúžení rozšířených pórů¨
 • redukci produkce mazu
 • obnovu a regeneraci pleti
 • dochází k nápravě poškození pleti, která vzniká vlivem počasí a slunečního záření
 • korekce textury pleti, vypnutí a výrazně vyšší pružnost a vyhlazení
 • zpevňuje pleť
 • zpomaluje procesy stárnutí a funguje jako prevence stárnutí

 

 

 

Pro specializovaná ošetření používám i velmi kvalitní přípravky jiných značek.

Luxusní BOTOX ošetření

Při tomto ošetření pužívám celou řadu speciálních sér a přípravků, kde je hlavní látkou Botulinum Polypeptide a hydrolizovaná kyselina hyaluronová ve vysoké koncentraci.

Přípravky jsou 100% vegan a nejsou testovány na zvířatech. Neobsahují silikony, Toto převratné kosmetické ošetření si zamilujete pro jeho výrazný omlazující efekt. Jedná se o speciální formu mražené suché směsi a séra, obsahující 11 peptidů. Tato patentovaná složka zajistí i bez jehel průnik hluboko do buňky. Součástí ošetření je i plátová maska napuštěná botoxem a světelná terapie.

K tomuto ošetření je vhodné používat i vysoce účinné přípravky pro domácí použití, které mám v nabídce.