Certifikát prodlužování řas Marcella Ubryová 1996Nejpopulárnější je aplikace řas metodou "řasa na řasu", kde používám vysoce kvalitní hedvábné řasy, odlehčené kašmírové řasy, dále pak 100% přírodní norkové řasy. Další možností je Lash ligting a Lash bottox.

Prodloužené řasy jsou téměř k nerozeznání od řas přírodních a umožňují Vám veškerý komfort (plavání, sport apod.) spolu se svůdným pohledem.  Nezatěžují přírodní řasy a zajistí Vám úžasný objem. Bližší informace Vám ráda podám osobně.

Prodlužování a zahušťování řas se stalo fenoménem posledních let, ale aplikace semipermanentních řas je daleko starší. První cetrifikát jsem záskala již v roce 1996. V průběhu mé více než dvacetileté praxe se technologie i používané materiály posunuly mílovými kroky dopředu.Stále sleduji nejnovější trendy, příkladem může být např. aplikace přírodních norkových řas, kašmírových řas atd.

Druhy aplikovaných řas:

Jak aplikace probíhá?

Hedvábné řasy - technologie lepení "řasa na řasu"
Při této technologii se lepí jednotlivé syntetické řasy na přírodní řasy. Lepeny jsou speciálním lepidlem - adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete beze obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání a saunování. Tento způsob prodlužení žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a pohodlná. Při práci používám různé délky, zakřivení i sílu řas, vše po individuální domluvě s klientkou.

100% přírodní norkové řasy - technologie speciálního objemového lepení
Přírodní norkové řasy se lepí zcela odlišným způsobem, než syntetické řasy. Jedná se o typ objemového lepení, které vyžaduje speciální školení. Tato metoda je časově i technicky náročnější, ale odměnou je naprosto přirozený vzhled při bohatém objemu řas.

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60 - 90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 6 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný. Ideální je doplnění provést v období mezi 3 - 4 týdny. Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu vypadly a narostly řasy nové.

Průběh aplikace řas?

Aplikace se provádí v leže na lehátku, při které je spodní víčko překryté ochranými polštařky, které zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou zavřené po celou aplikaci. Na přírodní řasy se postupně nalepují jednotlivě umělé řasy. Aplikace není nepříjemná , je bezbolestná a relaxační.

!!! Je žádoucí, aby na aplikaci řas přišla zákaznice nenalíčená !!!

Co dělat když chci, aby řasy vydržely co nejdéle?


Při dodržení těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoli aktivtám, na které jste zvyklá.