Provádím kosmetické ošetření pro všechny typy pleti.

DERMA SPECIAL

Pracuji s certifikovanou profesionální kosmetikou Derma Beauty Stella. Neobsahuje parabeny, sulfáty, parafín, ani umělá barviva. Tato kosmetická značka získala mezinárodní ocenění ECOCERT pro kosmetické produkty, které splňují přísné normy biologicky aktivních látek.
Ošetření s produkty DERMA STELLA zajišťuje viditelné výsledky. V rámci profesionální salonní péče provádím ošetření v několika úrovních, které se liší použitou řadou kosmetiky a různými účinnými látkami.
Tato profesionální řada ošetření je komplexem z olivového oleje, kyseliny hyaluronové, esenciálních aktivních substancí. Dále obsahuje mandlový olej, vitamíny A, C a E, bambucké máslo, kolagen, elastin, aloe vera, pupečník asijský, ceramidy, allantoin, panthenol a další účinné látky. Poskytuje aktivní anti-aging, rejuvenaci a vyplnění vrásek.
Patentované produkty obsahují klinicky čisté kmenové rostlinné buňky. Princip nanotechnologie buněčné terapie kmenových buňek je kosmetikou budoucnosti. Způsobuje vysoký anti-aging efekt! Regeneruje pleť, chrání buněčnou strukturu pleti. Pravidelným ošetřením je dosahováno výrazné redukce vrásek.
Látka Argiline púsobí na snížení kontrakce mimických vrásek, a tím výrazně omezuje jejich tvorbu. Účinně redukuje již vytvořené vrásky a má výrazný liftingový efekt.
Ošetření DERMA SPECIAL výrazně napravuje i problematickou a citlivou pleť.

U všech ošetření DERMA SPECIAL je použita LED světelná terapie. LED světlo je jednou z metod péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace. Mezinárodní lékařská konzilia potvrdila pozitivní vliv různých světelných vlnových délek na stav pokožky. Přístroj využívá tzv, fotodynamické teorie, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu.

Žádný z používaných produktů neobsahuje parabeny, parafín ani umělá barviva.

 

Luxusní BOTOX ošetření

Při tomto ošetření pužívám celou řadu speciálních sér a přípravků, kde je hlavní látkou Botulinum Polypeptide a hydrolizovaná kyselina hyaluronová ve vysoké koncentraci. Přípravky jsou 100% vegan a nejsou testovány na zvířatech. Neobsahují silikony, Toto převratné kosmetické ošetření si zamilujete pro jeho výrazný omlazující efekt. Jedná se o speciální formu mražené suché směsi a séra, obsahující 11 peptidů. Tato patentovaná složka zajistí i bez jehel průnik hluboko do buňky. Součástí ošetření je i plátová maska napuštěná botoxem a světelná terapie. K tomuto ošetření je vhodné používat i vysoce účinné přípravky pro domácí použití, které mám v nabídce.