Prodlužování řas,Permanentní make-up, Líčení, Kosmetika, Marcella Králová, Golčův Jeníkov

Marcella Králová
Vytisknout tuto stránku

Epilace Cukrovou pastou

Cukrová pasta je 100% pří­rodní­, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní­ iritace minimální­.

Pasta uvolňuje chloupky z ústí­ folikulu a chloupky se vytrhávají­ po směru růstu i s koří­nky. Proto je tato epilace méně bolestivá a déle vydrží­, než jiné epilační­ techniky. Také nedochází­ k podráždění­ a je maximálně eliminováno přetrhávání­ a zarůstání­ chloupků.

Epilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partií­ch, jako je obličej, tří­sla nebo podpaží­ nejví­ce poznáte, že zčervenání­ pokožky zmizí­ velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí­ jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní­ vrstvu kůže jako teplý vosk.

Při pravidelném epilovaní­ cukrovou pastou dochází­ ke zjemnění­, změkčení­ a řídnutí­ chloupků. 

Pokud máte problémy se zarůstání­m chloupků, ekzémy po epilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Epilační­ cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla,

Ideální délka pro první epilaci je alespoň 0,5 cm

Poskytuji nejnovější metodu epilace, při které již není nutné nechat chloupky příliš dorůstat, lze již odstraňovat i chloupky v délce 1,5 mm.
Používám cukrové pasty nejvyšší kvality. Jsou hypoalergenní, veganské a nejsou testovány na zvířatech. Neobsahují žádné chemické přísady, parabeny a pod.